úvodní strana

Vítáme Vás na webových stránkách společnosti Hubáček Regály.

Jsme firma, která zajišťuje dodávku skladovací technologie dle požadavků zákazníka, působíme po celém území České republiky. Nabízíme velké množství výrobků a produktů přesně pro váš sklad. Využijte našich bohatých zkušeností se skladovací technologií, díky kterým Vám můžeme nabídnout nejlepší možné řešení pro Vaše nové i stávající skladovací prostory. Nabízíme regálové systémy prvotřídní kvality od více výrobců  za přijatelnou cenu. Díky spolupráci s více dodavateli Vám můžeme nabídnout pouze to nejlepší, co na českém trhu najdete.

Navštivte sekci reference, najdete v ní ukázky prací a některé naše klíčové klienty.

Použitá skladovací technologie

Pokud nemáte zájem investovat do nové skladovací technologie a chcete  ušetřit peníze, máme pro Vás možnost koupě použitých regálových systémů z území  EU. Veškeré použité  komponenty dodáváme  bez poškození a se zárukou.

Ostatní služby

  • Dále se  zabýváme  montážemi a demontážemi regálových systémů  všech typů, převážně na území Belgie,  Německa,  Rakouska a ostatních států EU.
  • Všechny montážní týmy jsou dostatečně proškoleny a jelikož disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru, máme obrovskou výhodu před konkurencí a můžeme nabídnout nejvyšší odbornou úroveň a poradenství v zaměření na regálové systémy a skladovací technologie.
  • Provádíme i kvalifikovanou technickou kontrolu stávajících regálových systémů ve Vašem skladu.
  • Výchozí revize na nové  regálové systémy  je samozřejmostí.

Pokud máte zájem o jakékoliv naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

04.01.2017 | Kariéra
Momentálně nenabízíme žádná volná pracovní  místa.